O SPOLEČNOSTI

Vážený zákazníku,

oslovuje Vás firma s certifikátem značkového servisu,
která se již více, než 46 let zabývá opravami vysokozdvižných vozíků
značky DESTA
 

* Vozík této značky je stále velmi rozšířeným výrobkem u tuzemských uživatelů manipulační techniky a to v modifikaci terénní tak i silniční. Její předností je vybavení uzávěrkou diferenciálu ,provozní spolehlivost, dostupnost náhradních dílů v přijatelných cenách a široká síť značkových servisů po celé ČR.

* Opravy (generální)mohou být provedeny i výměnným způsobem. Naše firma dodává na trh motorové i plynové vysokozdvižné vozíky zn. DESTA. Pomocí zkušebních stolic a speciálních přípravků zajistíme kvalitní provedení GO Vašeho vozíku do 30 pracovních dnů. Opravujeme vozíky ve všech vyráběných modifikacích (s vyt.kabinou, bočním posuvem a jiným přídavným zařízením…) o nosnosti od 1,25 tuny do 5 tun. Generální oprava je provedena 100% včetně motoru. Poskytujeme záruku 24 měsíců.

* Desta Vroutek, je již od roku 1997 pod názvem VODEST s.r.o., VROUTEK. Vroutecký závod byl dříve jedním ze závodů DESTY Děčín. Provádějí se zde generální i střední opravy od roku 1972 pro celou republiku včetně Slovenska.

* Efektivním způsobem provádíme generální opravy, které jsou provedeny kvalitně, odbornými a velmi zkušenými pracovníky. Získáte vozík se zárukou 12 měsíců. Bude téměř k nerozeznání od vozíků nového. *Servis zajišťujeme po do 48 hodin, v záruce do 24 hodin.

* Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Tel.: +420 415218005, Mob.: +420 603212316, +420 604154322
email:voziky@vodest.cz , www.vodest.cz

Rychlý kontakt